Aiškinamas papuošalų prieinamumas. Prašome palaukti.. Prašome palaukti...
NamaiAPIE ĮMONĘ

APIE ĮMONĘ

NPK „EPL Diamond“, įkurta 1994 metais ir yra
didžiausia Sachos respublikos deimantų papuošalų gamintoja.


Šiandien „EPL Diamond“ yra įmonių grupė, jungianti savo deimantų pjovimo gamyklą, savo papuošalų gamybą ir savo mažmeninės prekybos juvelyrinių dirbinių parduotuvių tinklą.

Nuo 1994 metų „EPL. Jakutijos deimantai“ šedevrai kuria mados tendencijas ir tampa giliausiai užslėptų ir svarbiausių žmonių istorijų dalimi visame pasaulyje. Prekės ženklas „EPL. Jakutijos deimantai“ savo istoriją pradeda 1994 m., kai Piotras Stepanovičius Fiodorovas Sachos respublikos (Jakutijos) mieste Jakutske įkūrė eksperimentinę-gamybinę deimantų apdirbimo laboratoriją „EPL. Jakutijos deimantai“.

1997 metais bendrovė tapo pirmąja Rusijos įmone, dalyvavusia Izraelio deimantų biržoje, o 2004 m. ji tampa Šanchajaus deimantų biržos nare. Pirmasis salonas buvo atidarytas 2006 m. Jakutske, o tais pačiais metais „EPL“ tapo Rusijos juvelyrų gildijos nare. Nuo 2007 m. įmonės salonai atidaromi Maskvoje ir šalies regionuose. Bendrovė vykdo visą gamybos ciklą: nuo bet kokio sudėtingumo deimantų šlifavimo iki juvelyrinių dirbinių gamybos ir didmeninės bei mažmeninės prekybos Rusijoje ir užsienyje.

Per 24 sėkmingus darbo metus „EPL. Jakutijos deimantai“ vienareikšmiškai laimėjo Rusijos juvelyrikos rinkos lyderio statusą. Šiandien įmonė turi daugiau nei 60 parduotuvių Rusijoje, Kazachstane, Vokietijoje, Austrijoje, Kroatijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Bendrovėje „EPL. Jakutijos deimantai“ pagaminti deimantai turi trigubą absoliutaus grynumo požymį (Triple Excellent), kurį pripažino Amerikos gemologijos institutas (Gemological Institute of America, GIA), jie yra nepriekaištingo skonio ir aukščiausios kokybės etalonas.


Vienas iš pagrindinių „EPL Diamond“ juvelyrikos namų turtų yra užpatentuotas unikalus deimantų šlifavimo ir briaunavimo būdas – FIRING ICE („Liepsnojantis ledas“). „Liepsnojantis ledas“ – yra idealūs deimantai, atitinkantys tarptautinį standartą „Hearts and Arrows“ („Širdys ir strėlės“). Tik 1 % pasaulio neapdorotų deimantų yra tinkami tobuliems briliantams gaminti. Dėl savo šlifuotojų ir juvelyrų mokyklos, kurioje studijos atitinka visus tarptautinius kokybės standartus, „EPL. Jakutijos deimantai" savo klientams siūlo idealiai nušlifuotus briliantus „Liepsnojantis ledas“.


Dėl didžiausio papuošalų pasirinkimo prekės ženklas gali pasiūlyti tiek elitinius gaminius, skirtus elito viršūnės priėmimams, tiek ir prieinamesnius, bet ne mažiau prabangius gaminių su deimantais variantus. Juvelyrai, pasaulinio prekės ženklo „EPL. Jakutijos deimantai“ menininkai, sukuria aukščiausio papuošalų meno pavyzdžius, kurie akimirksniu tampa modernia klasika. Kiekvienas gaminys yra istorija, ypatinga nuotaika ir originalus požiūris.

Kai renkatės prekės ženklą „EPL. Jakutijos deimantai“, Jūs tampate dalimi stebuklingo svajonių pasaulio, kurio simbolis yra pagrindinis bendrovės tikslas – suteikti laimę kiekvienai merginai pasaulyje. „Planeta Žemė. Deimantai. EPL.“

Mokslinė gamybos bendrovė „EPL Diamond“ 2012 metais penktą kartą iš eilės buvo apdovanota Rusijos Federacijos pramonės ir prekybos ministerijos kaip geriausias Rusijos eksportuotojas.

Bendrovės „EPL Diamond“ šlifavimo ir juvelyrinių dirbinių gamyklos yra Jakutske – viename iš seniausių Sibiro ir Tolimųjų Rytų miestų, Sachos respublikos (Jakutijos) sostinėje.

Sėkminga veikla, UAB
Vilkpėdės g. 22, LT-03151 Vilnius
Įmonės kodas 304975935
PVM mokėtojo kodas LT100012354915


Atgal